Mar 25, 2013

Verba plaka:)

(Mama Nijolė)
 
Šiaip ar taip čia daugiausiai darbelio teko mamytei, nes nei mano  dvimetės , nei trimetės dukrytės jėgų dar nelabai atitiko šis darbelis. Bet manau jau koks penkiametis ar mokyklinukas vaikas jau tikrai gali bandyti tokią verbą pagaminti ir pats.
 
 
 
Mums prisireiks keletos spalvų krepinio (gofruoto, traukto) popieriaus, žirklių, lipnios juostelės, pagaliuko-iešmuko.
 

 
Sukarpome net neišlankstydami popieriaus ruloniuką gan plačiomis juostelėmis (maždaug 7 cm) . Šias juosteles dar sukarpome į kelias mažesnes dalis (maždaug 25 cm).  Jei kirpsite   siuaresnes juosteles,  bus sunku apvynioti su lipnia juosta, o jei turmpesnes, tai bus sunku išgauti gražią ,,gėlytę".
 
Perlenkiam sukarpytas juosteles skersai per pusę.  Na, ir formuojame gelytes ,,raitydami" bangelėmis  šią perlenktą juostelę aplink pagaliuką .  Jei prisikarpėte ilgesnių juostelių, tai  Jūsų  ,,gėlytė" gausis iš kelių sluoksnių. 
Suraitę gėlytę, jos apačią apsukame tvirtai prie kotelio su siaura lipnia juosta. Taip gėlytė prie  gėlytės, paderinant spalvytes  gaunasi graži, spalvinga verba.  Verbai galima uždėti ir siauromsi juostytėmis sukarpytą viršūnėlę.

 
 
Gražaus ir spalvingo  verbų sekmadienio- kad niekas nesuspėtų išplakti Jūsų su verba :) 
 

1 comment:

  1. Puikiai pavyko pasidaryti verbas pagal jūsų patarimus :) Ačiū!!!

    ReplyDelete

Neuždaryk nepasisveikinęs - palik komentara:)