Jan 2, 2012

Vandens karoliai

Mes Kalėdų senio prašėm vienos labai keistos dovanos :). Labai apsidžiaugėm kuomet iš Danijos pas mus atkeliavo spalvoti maišeliai vandes karolių žirniukų. (http://waterbeads.net/) Išsipūčiantys vandens "žirniukai" naudojami dekoruoti pamerktas gėles.

Nežinau ar jų yra pirkti Lietuvoje. Bent jau internetu lietuvių kalba nieko nepavyko rasti. Jeigu mamos sodininkės atsilieptų būtų įdomu sužinoti kur jų yra.

Principas paprastas, per naktį mažo žirniuko dydžio granulės nuo vandens virsta spalvotais žėlė konsistencijos kamuoliukais, kurie maloniai slidūs ir smagūs. Tiesą pasakius šokinėja, kaip tikri kamuoliukai.

Kadangi bandėm pirmą kartą, po žiupsnelį paėmėm kiekvienos spalvos. Rezultatas - stiklainis smagių spalvotų karoliukų žaidimui vandenyje. Likusius saugom dideliam reikalui:) Vandens karoliukų šviesos žaidimui. Smagus reikalas, ir kuo jų daugiau įmerkti rankeles tuo smagiau.6 comments:

 1. Radau kur galima busipirkti Lietuvoje
  http://www.deco-crystals.lt/category.php?id_category=3

  ReplyDelete
 2. pas mus tai yra suvenyrų parduotuvėje, siūlo į vazas dėti kai perki :)

  ReplyDelete
 3. http://www.kupo1.lt/akcijos/42/12lt-uz-28lt-vertes-2-litrai-vandens-perlu-geliu-drekinimui-bei-interjero-dekoravimui#

  ReplyDelete
 4. labai smagus zaidimas,bet turbut pusantru metuku vaikui per anksti,nes pagalvos ,kad maistas ir nores det i burna, jei jie tokie kaip zeliukai :)?

  ReplyDelete
 5. Taip, jie kaip žėlė rutuliukai. Jei Jūsų vaikutis dar mėgsta pakramtyti tai kas negalima, geriau žaisti TIK su priežiūra.

  Kažką panašaus galima žaisti ir su tikrais žėlė gabaliukais.

  http://isivaizduokvaikyste.blogspot.com/2011/12/zelatinos-smagumai.html

  arba

  http://isivaizduokvaikyste.blogspot.com/2012/04/varliu-pyragai.html

  ReplyDelete

Neuždaryk nepasisveikinęs - palik komentara:)