Mar 29, 2013

Velykiniai atvirukai su koteliu

(Mama Nijolė)
 

Nuo tada, kai   mano vyresnėlė mergaitė nulaiko teptuką  bei bet kokią kitą rašymo / piešimo priemonę rankytėse, šventinius atvirukus daugiau ar mažiau su mamytės pagalba gaminame pačios. Tėvelį taip pat bent šiek tiek įjungiame į šį  atvirukų gaminimo procesą - jam tenka pamatinė užduotėlė- prispausdinti mums kiaušinių maketukų. Po to su žirklėmis pasidarbuoja mamytė , na ir tuomet duodam valią savo kūrybai.


Dukrytė nuspalvina kiaušinukus pačiomis įvairiausiomis spalvomis,  mes juos dar pagražiname priklijuodamos juostelių atraižėlių, makaroniukų,  skaldytų žirniukų ir visa ko kito, ko tik Jūsų širdis geidžia ir ką turite ,,atliekamo" ir tinkamo po ranka :)


Galima puošti konfeti , kuriuos labai lengva pasigaminti su skylamušiu iš spalvingų žurnalų. Galima priklijuoti  iškarpytų paveiksliukų- zuikučių, viščiukų, ... galima pamarginti margučius sagutėmis, siūliukais  ir t.t. Žodžiu, galima prigalvoti pačių įvairiausių  popierinių margučių marginimo būdų.

Vienus savo margučius palikom vienpusius ir panaudojome juos kaip atvirukus, o kitus margučius suklijavome po du ir per vidurį įklijavome medinį iešmuką,  užrišome po margučiu  kaspinėlį - gavosi simpatiški margučiai-dovanėlės, kurie niekuomet ,,nesuduš" ir puoš namus dar ilgai ilgai bei primins apie šią nuostabią pavasario šventę


  
 
 


2 comments:

  1. pasaka..kaip gražu :)

    ReplyDelete
  2. Linksmi Velykiniai atvirukai
    http://www.sveikinimai.lt/atvirukai/velykiniai-atvirukai/

    ReplyDelete

Neuždaryk nepasisveikinęs - palik komentara:)