Apr 4, 2012

Kiaušinių dienos belaukiant...

Šis įrašas bus labiau apie tai, ką mes darysim, nei tai ką, jau nuveikėm. Be šventinės nuotaikos, kiaušinio į žaidimus niekaip negalėjau įsiūlyti:)  Žaidimus blogui renkasi Ojukas, tai kiek "prikalbinau" tiek ir turm:)Pradėkim  nuo to, kas paprasčiausia patiems mažiausiems. Dažyti kiaušinį galima dažais, kuriais piešiate. Mažiukai kiaušinį gali tiesiog ridenti dubenėlyje su dažais. Aš siūlyčiau kartoninę dėžę, kad virtas kiaušinis nesusidaužytų. Idėja panašį į dažymą su kamuoliukais , apie kurį jau rašėm.
 


Mes su Ojuku norėjom pabandyti apibarstyti kiaušinius vaškinių kreidelių drožlėm. Tai  - dar vienas paprastas būdas patiems mažiausiems. Susitarkuojat kreidelių likučius, ir apibarstot karštus, ką tik virtus kiaušinius. Mažiukai gali stebėti kaip drožlės tirpsta ir kiaušinis nusidažo.  Tik autorė įspėja nedėti kiaušinių arti vienas kito, ir per daug neužbarstyti, nes vaškas sušąla, ir kiaušiniai sulimpa labai greitai.:)
http://nyctaughtme.blogspot.com/2011/04/my-experience-with-melting-crayon.html


Su Ojuku, tiesa, nudažėm kelis kiaušinius. Pamečiau idėjos autorės linką. Labai atsiprašau. Manau, per Velykas, patogumo dėlei, iš folijos pasidarysim ir padėkliuką (kaip ledams laikyti), kad nevarvėtų dažai.Iš tikrųjų, tai skylutes kiaušinyje dariau ne vien dėl piešimo. Norėjau pabandyti pasigaminti želatininių kiaušinių. Pasidarius skylutę ir išsiurbus skystį, į vidų reikia įpilti želatinos paruoštuką ir įdėti į šaldytuvą.
http://rootsandwingsco.blogspot.com/2009/03/i-do-not-like-green-eggs-and-ham-dr.html


 Vėliau galima džiaugtis va tokiais įdomiais želė kiaušiniais. Tiesa neapskaičiavau kad su 2 skylutėm, skysčio nepripilsi...:) Tai teks iš naujo savaitgalį gaminti.

Dar gaminsim kiaušininį blizgučių lietų. Vėlgi reikia kiauro kiaušinio lukšto ir lipnios juostos:)
http://mylittleday.fr/blog/Jeigu norit dar ko nors įdomesnio, tai man labai patiko kiaušiniai iš laikraščių ir kiaušiniai iš siūlų:) Reikia klijų ir laikraščio lapelių arba klijų, balionų ir siūlų.


Ir pabaigai įdėja tiems, kurie dažys kiaušinius tradiciškai. Įdėkit kiaušinį į kiaušinio plaktuvą. Mano Ojukas vis pameta iš šaukšto kiaušinį:( Taip daug patogiau nulaikyti.10 comments:

 1. Ačiū už tiek daug šaunių idėjų Velykoms!!!

  ReplyDelete
 2. Thanks for showing off my butterfly eggs!

  ReplyDelete
 3. Hi Ellen, I hope you don't mind. I loved how they looked like, and we are definatelly going to try something like like that this Easter:)

  ReplyDelete
 4. Labai smagi idėja su žele, tik va įdomu kaip iškaitinti išpūstų kiaušinių vidų, baisu man dėl ligų želė nekaitintam gaminti.

  ReplyDelete
 5. Egle, Aš su verdančiu vandeniu praploviau. Bet tikiuosi jei imesim minutei ir į verdantį puodą išvalytą lukštą gal nieko nenutiks?:)

  ReplyDelete
 6. Kaip tik šiandien išpūtėm penkis kiaušinius pabandysiu pradžiai vieną puode pavirti :)

  ReplyDelete
 7. O man Jūsų apklijuoti labai patiko, ir su kreidelėm smagu:) Kaip sekėsi virti?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Puikiai. Paviriau apie 3 minutes, o dabar juose jau pudingas stengsta :)

   Delete
 8. Thanks for featuring my Rolling Egg Art. Youhave compiled a wonderful list of Ideas there.

  ReplyDelete
 9. Thank you for linking back to me! :)
  Toddler Boredom Busters! :)

  ReplyDelete

Neuždaryk nepasisveikinęs - palik komentara:)