Mar 30, 2013

Kiaušinių žaidimai


Kiaušiniai ir žaidimas labai puikiai suderinami.
Vaiko kambarys jau labai gerai įvardino įdomiausius būdus:) Bet dar šiek tiek kitaip apie kiaušinius :

Pirmas būdas - Vulkaniniai dažai:) http://www.toddlerapproved.com/2012/04/volcano-egg-dyeing.html


  • Pasigaminat Sodos dažus - šaukštelis sodos, pora šaukštelių vandens ir šiek tiek maistinių dažų
  • Pradėkit dažytį
  • Užlašinkit dažų ant kiaušinių su pipete
  • Užpilkit šiek tiek acto ir stebėkit kaip vulkanas burnuliuoja aplink kiaušinį

Antras būdas - Asmeniai kiaušindaužiai :) Visi mes rinksim stipriausią ir tvirčiausią, o kodėli jų nepasigaminus su savo nuotraukom? Mintis iš http://asubtlerevelry.com/photo-print-easter-eggs

  • Reikia labai atydžiai prie  lapo priklijuoti dvisluoksnes popierines servetėles. Klijuojame su dažų apsaugos juosta.
  • Ant tokio servetėlės lapo atspauzdinti savo nuotraukas (autorė tikina jog bet kokie šiuolaikiniai printeriai gerai priklijuotos servetėlės neturėtų suplėšyti)
  • Tada pirmą sluoksnį (iškirpus nuotrauką) uždėti ant jau išvirto kiaušinio
  • Uždažyti/padengti Mod Podge ar kitokiais dekupažiniais klijais


Paskutinis žaidimas : Surask saulės kiašinį

  • Šviečiančias lazdeles paslėpti į plastikinius kinder kiaušinius
  • Užgesinti name šviesas ir ieškoti:)


 
Ir dar keletas žaidimų iš šen bei ten :
 
"Ratelis. Visi žaidėjai susėda į ratuką, o rankas laiko už nugaros. Žaidimo vedėjas vienam įduoda į rankas margutį, kurį reikia perduoti šalia sėdinčiam žaidėjui - nesvarbu kurion pusėn. Likę žaidėjai stebi procesą, o jeigu kuris įtaria, kas turi margutį, tai sušunka „radau“ ir pasako vardą to, kuris turi kiaušinį. Jeigu atspėja, tai margutį pasilieka sau ir pasikeičia vietomis su tuo, kuris laikė kiaušinį. Kartais žaidiama taip, kad praradęs margutį žmogus iškrenta iš ratelio."  (http://www.pasmama.lt/straipsinis/velyku-zaidimai-vaikams-2088)
Kiaušinių sąrašo žaidimas
"Kiekvienas vaikas gauna sąrašą (parašyta žodžiais arba su paveikslėliais). Sąraše nurodyta, kiek ir kokių kiaušinių jis turi surinkti į pintinę. Pavyzdžiui: 2 mėlyni, 1 dažytas vašku,1 vienspalvis, 2 šokoladiniai, 1 raudonas, 2 nevirti ir t.t. Kambaryje ant stalo ar kilimo krepšiuose turi būti prikrauta daugybė įvairių rūšių kiaušinių. Laimi greičiausiai pagal sąrašą kiaušinius suradęs vaikas."
Kiaušinių ratas
"Kambario centre padėkite vieną baltą kiaušinį, o vaikams išdalykite spalvotus margučius. Žaidimas paprastas, bet labai smagus. Reikia ridenti savo kiaušinuką taip, kad jis kuo labiau priartėtų prie baltojo. Daugiausia taškų laimi tas, kurio margutis būna arčiausiai baltojo kiaušinio. O surinkus numatytą taškų skaičių, skelbiamas laimėtojas. Prizai gali būti patys įvairiausi, pavyzdžiui, laimėtojas turi teisę susirinkti visus dalyvių kiaušinius ir pan. Kad žaidimas neatrodytų toks lengvas, galite užklijuoti specialias juostas - ribas, kurių neturi liesti ridenami kiaušiniai."
 


No comments:

Post a Comment

Neuždaryk nepasisveikinęs - palik komentara:)