Feb 12, 2013

Ku - ku:)

Kol Nora leidžia laiką darželyje aš su Adeliuku smagiai "nieko neveikiu" namie:) 
Iš tiesų noriu pasidžiaugti jog Adelė yra ne tokia reikli  kaip Nora, bet žaisti žinoma irgi mėgsta. Mažų kūdikėlių žaidimas kol kas gana ribotas. 

Visos žinom pagrindus:
 1. Kalbėti, kalbėti, kalbėti ir daaaaug šypsotis
 2. Šokti su kūdikiu. Abi mano mergaites labai ramindavo švelnus džiazas ir ritmingas vaikščiojimas, ypač kai skaudėdavo pilvuką
 3. Rodyti įvairias veido išraiškas
 4. Rodyti įvairius daiktus ir leisti juos liesti, bei sekti akutėmis
 5. Ploti su kūdikio rankutėm
 6. Daryti dviratuko ir kitas mankšteles
 7. Belsti į įvairius paviršius kartu su kūdikiu. Puikus mūsų dėmesio atitraukimo elementas:)
 8. Paaugus "joti" ant kojos
 9. Maudytis, pradėjus kiek sėdėti tiesiog sėdeti kriauklėje ir "krapštyti"  vandens čiaupą. (Čia ką mes veikiam vakarais:)
 10. Glostyti ir būti glostomai įvairių švelnių medžiagų pvz kailiuko arba šilko. Adelei labai patinka šilkinės skareles.


j

Nora irgi žaidžia su Adelės skarelėm - ku-ku - ir saugu ir juokinga abiems:)Na ir dar vienas svarbus prietarais apaugęs kūdikių draugas - veidrodis. Mano Adelė gali ilgai sėdėti priešais veidrodį ir kalbėti su savim arba bandyti save paliesti:)

1 comment:

 1. Kuomet nusprendžiama triratuką pakeisti į vaikiški dviračiai, reikia pasiruošti tobulo dviratuko paieškai. Tai labai atsakingas sprendimas, nes vaikas nupirktu dviratuku važinės tikrai ne vienus metus. Svarbiausias etapas yra išsirinkti gamintoją. Svarbu tai, kad gamintojas turėtų gerą reputaciją.

  ReplyDelete

Neuždaryk nepasisveikinęs - palik komentara:)