Jan 7, 2013

Besmegenio atvirukas

(Mama Nijolė)

Gruodžio viduryje buvome užkviestos į  trimetės draugės  teminį gimtadienį ,,Besmegenių ir snaigių" tema.  Mielai paskolinome mažosios jubiliatės mamytei visą pundelį perniai mano nertų snaigyčių šventės patalpai papuošti.  Dovanų  taip pat sužinojome iš anksto ko norėtų mūsų draugutė.  Ir dar man knirbėjo mintis, jog reikia būtinai kokio nors savo rankų gamybos atviruko su besmegeniu, juk pastaruoju metu galima sakyti, jog atvirukai iš viso baigia išeiti iš mados. O juk taip miela ir gera   gauti atviruką ir džiaugtis Tau parodytu dėmesiu, o dar jei jis gamintas mažomis rankelėmis. o kaip bus miela tuos atvirukus paskaityti po kiek metų, jei mamytės tik pasitengs juos išsaugoti kokiojoe nors tolimoje lentynėlėje. 
 
Taigi vieną šeštadienio  popietę prisėdome su Rugile gaminti atviruko su besmegeniu. Aš au turėjua atviruko viziją iš anksto galvoje, nors daug kas gimė ir begaminant patį atviruką.  Taigi pasiėmėme su Rugilyte melsvą lapą, astinešėme ir apsibrėžėme keletą puodelių - besmegenio pilvelių, na ir smagiai pamiklinoem rankytes beridendamos mažus vatos kamuoliukus ir beklijuodamos juos vieną prie kito. Tiesa, Rugilytei nelabai sekėsi ridenti dailius vatos kamuoliukus, todėl ji man iš pradžių talkininkavo atgnybdama vatos, o vėliau pagavo azartą beklijuojant vatos kamuoliukus vieną prie kito  ir taip  pamaži belipdant senį besmegenį. Dar nelabai sekėsi Rugilytei klijuoti kamuoliukus vieną prie kito,  tiksliai ištaikyti besmegenio pilvuko ,,ribas", bet ką norėti dar tik praktiškai pirmas panašaus podbūdžio mūsų darbelis ir dar tik pradedame miklinti rankeles. o ir nereikia manau dar tikėtis iš trimečio vaiko per didelio tikslumo, svarbu pats gaminimo malonumas ir užimtumas, bei buvimas kartu su mamyte smagiai leidžiant laiką.
 
                          

 
 

Besmegenį papuošėme sagutėmis. Ir veidą išdeliojome iš sagučių. į ranką besmegeniui įbrukome iš siūlų pagamintą šluotą. Na ir beliko leisti atvirukui nudžiūti ir kitoje pusėje užrašyti sveikinimą jubiliatei - mes su sesute palikome  po savo rankyčių anspaudėlį ir į kiekvieną pirštuką mamytė užrašė po palinkėjimą. 
 

No comments:

Post a Comment

Neuždaryk nepasisveikinęs - palik komentara:)