Mar 8, 2012

Koks lauke oras?

-->
Džiaugiuosi jog iš būrio mamų besiruošiančių pasidalinti savo žaidimais, jau turim vieną labai linksma žaidimą.

____________________________________________________________________________
Sveiki, esu dviejų nuostabių sūnelių mama, noriu pateikti keletą smagių idėjų kuo galėtumėte su savo vaikučiais užsiimti .
Šį žaidimą nusprendžiau pasigaminti nes, 1. tai žaidimas ištisus mertus :)2. vaikas pažins įvairius gamtos reiškinius – lietų, sniegą, vėją, žaibus ir t.t. 3. su laiku pradės suprasti, kad savaitė susidaro iš pirmadienio, antradienio ir t.t. 4. ir šiaip smagu ant palangės „sutupus“ dairytis ir kas gi ten už lango darosi :)

Tokį žaidimą galite atsispausdinti šiame puslapyje http://www.confessionsofahomeschooler.com/blog/2010/04/calendar-time-2.html, tik bus angliškas variantas. 
Aš persidariau lietuviškai, lietuviškas variantas čia Parsisiųsti dokumentą

Kortelėms laikyti panaudojau dėžutę nuo saldainių, su lipnia juosta priklijavau vieršelį :)

-->

Iškirptus paveiksliukus priklijavau ant kartono.
 
-->

Lentelės kraštus apkirpau, tai ji šiek tiek mažesnė nei A4 lapas, taip pat priklijavau ant kartono ir lipnia juosta iš kitos pusės priklijavau virvelę, kad būtų galima pakabinti ant sienos. Kortelės prisiklijuoja ant lentelės su lipučkėmis. Lipučkes perku „Senukuose“, užuolaidų skyriuje, tai dvi atskiros juostelės kurios viena su kita sulimpa, juosteles susikarpome norimais kvadratėliais, gerai, kad kita pusė jų yra su klijais tai iš karto ir prie popieriaus prisiklijuoja.


Taigi pažiūrime pro langą, aptariame ką matome, tada susirandame reikiamą kortelę ir priklijuojame ant lentelės.

-->

...hmm ir kelintadienis gi šiandien? :)

-->

Rezultatas visai smagiai žiūrisi :)

-->
Čia ( http://www.confessionsofahomeschooler.com/blog/2010/04/calendar-time-2.html) galima atsispausdinti lapą, kur žymimės koks, kurią dieną buvo oras, mėnesio pabaigoje aptariame kokių dienų buvo daugiausia – saulėtų ar debesuotų ar kt.

Smagaus žaidimo ir Jums :)


No comments:

Post a Comment

Neuždaryk nepasisveikinęs - palik komentara:)