Sep 8, 2011

Kompanija- gero maisto namai

-->
Buvo smagus savaitgalis dūzgiančiame prospekte. Net kelias dienas iš eilės važiavom pirkti saldainio, kurį galima laižyti.J Retas gardumynas, kuriuo pavaišinam Ojuką, tačiau jį vaikas labai labai mėgsta.

Ar buvot piešimo prospekte? Ar piešėte ant molberto? Ojukas piešė. Tiesa, ne taip ir ilgai, bet mes su tėčiu spėjome išgerti kavos. :)

Galų gale galiu papasakoti apie pirmą kavinę Vilniuje. Tai Geromaisto namai Kompanija.  Vieta graži, puikioje vietoje (šalia Lukiškių aikštės) ir įrengta pakankamai stilingai. Vaiko kampelis mažas, bet dėmesį patraukia žaislų kokybė. Mano Ojukas ten pati pusvalandį nagrinėjo ir sustatinėjo arklį, karvę ir žirafą…

Dėl maisto kokybės drysčiau ginčytis, bet, manau, laikui bėgant atrasim mėgstamus  patiekalus. Vaikiškas meniu yra, bet kaip ir daugelyje restoranų – su visiškai nevaikiškais patiekalais – skrudintom bulvytėm ir šokolade paskendusiais blynais. Mamytėms rekomenduoju pasiimti burokėlių salotų su feta – pigu ir tikrai įdomu. Tik atsisakyčiau aliejaus, nes jo ten tikrai per daug.  Manau, iš viso jo nereikia. O vaikui paimčiau vieną blyną  su varške iš suaugusiųjų meniu. Jei nesate cukraus mėgėja, atsisakykite uogienės ir cukraus pudros ,,kilimo”.:)

Bet kuriuo atveju, jeigu jūsų vaikas yra 1- 4 metų amžiaus, pavakaroti vieta tikrai puikiai tinka.

2 comments:

  1. Sveiki,
    Pasinaudosiu pasiūlimu ir rytoj isbandysim :) tikiuosi kad mano pipirelis atras smagių zaisliuku ir leis tėveliams ramiai pavalgyti :)

    ReplyDelete
  2. Sveiki Jolita, na kaip ar buvot? Ar pavuko "ramiai pavalgyti"?

    ReplyDelete

Neuždaryk nepasisveikinęs - palik komentara:)