Sep 20, 2011

Piešiam Kitaip

-->
Kaip iš tiesų sunku grįžti į darbą ir rasti prasmę, pavyzdžiui, Excel lentelėje. Na, bet čia ne apie tai, nes dar sunkiau sulaukti akimirkos, kai vėl galėsiu pamatysi savo vaiką. Laikas, praleistas kartu su vaiku, tampa šimtąkart brangesnis.

Po pirmos savaitės, deja, didelių projektų su Ojuku nespėjau įgyvendinti. Todėl apsiribojom ,,kitokiu piešimu”.

Prieš porą savaičių siunčiau laišką ir nusipirkau ,,burbulinį maišelį”. Tokį, kurį spaudi ir jis pokši. :) Nepamenu, sumokėjau gal litą. Galvojau, kad bus Ojukui smagu važiuojant mašinoje spragsėti. Bet panašu, kad jos pirštukai dar per maži ir išspausti garsą jai ne itin sekėsi. Todėl nusprendėme pasinaudoti kitu patarimu ir padaryti ,,poškančio“ popieriaus paveikslą.

Deja, deja... Nors ir keista, ši piešimo dalis buvo pati trumpiausia... (Nors rezultato sulaukėme visai smagaus.) 

Todėl teko išsitraukti ir kitų formų ,,piešimo įrankių”. 

Išbandėm   kartoninį ritinėlį nuo tualetinio popieriaus saulytėms piešti,  lego kaladėlę,  kamuoliuką ir, galiausiai, tikrą  ,,dažytojo įrankį”. 

Mano išvada tokia – kol kas Ojukui smagiausia yra dažyti formas. Išdažė kiekvieną kampuką, kiekvieną plotelį. Žinoma, ir savo rankas. Na, o ilgiausiai piešėm su dažytojo ritinėliu. Išbandėm pirmą kartą ir labai patiko. Pirkau ,,Senukuose”. Kainavo gal 3 litus.  Tiesa, Ojukas dar rado vieną pritaikymą – ''kalti''. Kalant išeidavo labai smagūs ,,dažų fejerverkai”, kuriuos ji paskui  ,,suridendavo”.


No comments:

Post a Comment

Neuždaryk nepasisveikinęs - palik komentara:)