Nov 22, 2012

Šviesos stalas - molbertas

Mūsų atvėju tai labiau ne šviesos stalas o dėžė:) Nors spausti dažus galima ir tiesiai ant plastiko viršaus, aš naudojau nuotraukų sėno remelio stiklą. Jis lengviau telpa į kriauklę nusiplauti.

Ojukui labaaai patiko maišyti spalvas

Vėliau paėmėm piešimo lapą ir prispaudėm. Tada kaip tikri senovės fotografai lindom iš tamsos pasižiūrėti koks piešinys atsispaudė.4 comments:

 1. Pagaliau ir mes prisiruošėm ir išbandėm šviesos stalą :) Tikrai labai smagiai spalvino abu maniškiai ir trimetis ir metinukas :) Manau, kad tikrai dar ne kartą piešim ant šviesos stalo ;)

  ReplyDelete
 2. Fantastiška idėja, kaip namie pasidaryti šviesos stalą. Darželyje vaikai turi tikrą. Ant jo dėlioja akmenukus, plunksnas,kitokius visokiausius daikčiukus. Kuria istorijas, paveikslus. Spausdintų piešinių dar neteko matyti. Puiku!!

  ReplyDelete
 3. Nereali idėja!..Kai matau, kiek dar daug esame "neprižaidę" su savo vaikais, tai plaukai pasišiaušia. Bet susiėmėm, ir dabar laukiam tėčio su naujom dėžėm, iškart abiem vaikam kad būtų, ir žiūrėsim kokia reakcija bus :D Beje, jau išbandėm nusižiūrėtą pas Jus žaidimą, kur kačiukus ir šuniukus iš dalių suklijuoti reikia. Mano penkiametis pusę dienos neatsitraukdamas dirbo :) Super! Ačiū, kad dalinatės! :)

  ReplyDelete
 4. Ačiū labai. Džiugu, kad išbandysite. Mums šviesos žaidimai labai patinka - turi kažką "stebuklingo". Tiesa ne visada norisi tamsos, mano Nora kartais užsidega visas šviesas (įskaitant ir dėžėje) ir taip žaidžia:) Efektas vis tiek matosi:)

  ReplyDelete

Neuždaryk nepasisveikinęs - palik komentara:)