Jun 12, 2012

Klaipėdos žaidimų aikštelės

Taip jau yra, kad treti metai gegužę mes draugaujam su jūra, Klaipėda ir Ošupio taku (Šventojoj).  Ir kol viską ką mes veikėm aprašysim, pradėsiu nuo žaidimų erdvių, kuo pasirodo Klaipėda gali tieisog didžiuotis ( palyginus su Vilnium).

Pirma aikštelė yra poilsio parke. Parkas, esantis kitapus Klaipėdos universiteto, kažkada turėjo senas supynes .  Tiesa - po atviru dangum ir karštą dieną tiesiog baisulingai tvanku be pavėsio:(Kita aikštelė yra Danės skverelyje, pačiam miesto centre. Daugiau nuotraukų galima rasti čia http://klaipeda.diena.lt/vaizdai/albumai/miesto-kronikos/-quot-vaiku-supermiesto-quot-zaidimu-aiksteles-8829 .  Ji irgi po atviru dangum be šešelio pavėsio, bet netoli yra Danės fontanai .Dar minėjo jog yra supynių ir Klaipėdos skulptūrų parke (prie stoties), bet ten jau nebeužsukom. Girdėjau jog tai ne naujų pramogų vieta ir supynės senos. Gal Klaipėdiečiai daugiau pakomentuos:)

2 comments:

  1. Labai gražios ir saugios vaikų žaidimų aikštelės, kurių taip trūksta Lietuvos miestuose. Kaune tai turime vos kelias tokias vietas, kur vaikai gali pažaisti :) Kai būsime Klaipėdoje reikės būtinai šias vietas išbandyti :)

    ReplyDelete
  2. Klaipėdos vaikų žaidimų aikštelės tikrai spalvingos ir daugelyje vietų atnaujintos. Smagu, kad miesto valdžia pasirūpina tokiais dalykais, o nepalieka apleistų ir neprižiūrėtų erdvių.

    ReplyDelete

Neuždaryk nepasisveikinęs - palik komentara:)