Aug 31, 2013

Pasakų spinta I

Mano mergaitės noras žaidžiant vilkėti tam skirtą rūbą transformuojasi į mano  norą tokius rūbus jai kurti. Štai ir pirmas "draugiškas vėjui" mano darbas.


"Pasakų spinta" - atidaryta. Noriu, kad žaidimo rūbas būtu tik 'įrankis' jos vaizduotei...


"Gyvenimo pilnatvė-bendravimas ir žaidimas, štai ir viskas - žaidimas be galo be krašto!" (V.Levi)Aug 27, 2013

Putų blynai

Kažkurią dieną, kai Noros nosis 'bėgo kaip upelis' sėdėjome namie ir sukom galvą kaip užimti abi  savo merginas.

Prisiminiau spalvotus pieno fejerverkus, bet pamaniau jog Adelei nelabai bus įdomu.. tada nusprendėm tą patį padaryti su putom.

Į vandenį įpyliau lašelį šampūno ir maistinių dažų, daviau Norai plaktuvą ir pasiūliau gaminti spalvotus putų blynus:)


Norai svarbiausia buvo plakimas ir spalvų maišymo procesas, o Adelei  - purus rezultatas:)


 
Putas iš skirtingų indų maišėm lėkštėje

Skanaus::)!

Aug 24, 2013

Jūros žuvys lėkštėje

(Mama Nijolė)
Vieną lietingą vasaros pavakarę, kai negalėjome išbėgti į lauką, nusprendėme pasvajoti apie jūrą, prie kurios dar tik ketinome važiuoti. Taigi, pasiėmę popierines vienkartines lėkšteles bei mėlyną guašą, visų pirma nusipiešėme  ,,jūrą"
 

O kokia gi jūra be žuvyčių?  Prisikarpėme daug oranžinių skrituliukų, juk mūsų žuvytės bus ne bet kokios, o auksinės, kurios galėtų išpildyti visą aibę mūsų vaikiškų svajonių :) Neperlenktas skrituliukas pasitarnaus, kaip žuvytės kūnas.  O perlenkus du skirtuliukus pusiau, sunėrus juos vieną į kitą kampukais ir suklijavus taip, kaip pavaizduota nuotraukoje, gauname žuvytės uodegėlę
 Pagyvinsime  žuvytes su skylamušiu. Iš spalvingų laikraščių išspaustais  tutuliukais pamarginsime žuvytes žvyneliais, padarysime akytes ir  papuošime uodegėles.
 


Na štai , jau ir  galim išleisti margaspalves auksines žuveles į jūrą  ir tikimės, kad jos neužkibs jokiam žvejui ant kabliuko :)
Aug 18, 2013

Šiaudeiai

Atostogos, dingęs fotoparatas, neveikiantis kompiuteris, kiti užsiėmimai... tiesiog vasara, . Adelė žaidžia Noros "atrastus" žaidimus, basa laksto visur ir visada...
Senas geras rėtis ir šiaudelai. . .