Jan 30, 2012

Sniego ir ledo įpatumai:)

Jeigu turėčiau namą (žiemą), ir negyvenčiau daugiabutyje  šeštam aukšte, pieščiau ant pačio geriausio popieriaus lapo - sniego. Sako lauke bus - milijonas laipsnių šalčio, ir Ojukas kosti taip atsakančiai, kad jau nejuokinga, tai šį kartą įrašas bus ''teorinis''. Bet gal jūs pabandysit?

Pats realiausias būdas piešti ant sniego (nesinešant į lauką kibiro dažų) būtų vandens purškiami buteliukai. Tokie, kur purškiate gėles:)
http://www.theidearoom.net/category/winter
a


Arba buteliukus nuo kečiupo???
http://reallyquitelucky.blogspot.com

Aš puse žiemos svajojau, kaip mes su Ojuku lipdysim sniego senį, o paskui jį nupurkšim VISOKIOM SPALVOM:) http://reallyquitelucky.blogspot.com 
Bet puse žiemos sniego nebuvo nei kvapo, o dabar jau visai nejuokingai šalta.

Kai pamačiau šitą kompaniją su "sniego teptukais", taip užsimaniau savo kiemo, kibiro su dažais, ir nors -5 o ne -20 (:  http://prekandksharing.blogspot.com


Manau kad apsiribosim ledo kaladėlių ruošimu ateičiai:) Prie tokios temperatūros net šaldiklio nereikės. Galima jų didžiuuuuulių prisišaldyti balkone:)

http://pepperpaints.com/2011/01/18/colorful-ice-blocks-to-play-with-outside/.


Arba  ledo paveikliukų. http://www.artful-adventures.co.uk/2011/01/05/icy-artwork/

Užšaldyti galima ne tik žalumynus, bet ir žaislus, visą lobį, kurį su plaktuku reikės "išskaptuoti". http://countingcoconuts.blogspot.com/2010/07/frozen-fun.html  Jan 21, 2012

Girliandų ežiukai

Mano vaikas - kaip šarka, jai limpa viskas kas blizga. Gal visos mergaitės tokios?  Kalėdų girliandos, kurios taip ir nepapuolė ant eglės, visą mėnesį yra pilnai perdirbamos žaidimams. Karpė, "virė", dėliojo, mėtė, puošė...

Jan 20, 2012

Spalvoti česnakai

Kad jau radom Lietuvoje nusipirkti vandens"burbuliukus". Tai šiandiena prisigaminom visą puodą. Visą dieną pilstom juos iš vienos talpos į kitą. O galiausiai "spaudėm" košę:) Vandens burbuliukų galit nusipirkti http://www.deco-crystals.lt/category.php?id_category=3
Jan 14, 2012

"Šienas" iš ofiso

Ech nespėjau ''lietučio'' per Kalėdas prisipirkti. Bet vis dar tikiuosi rasiu kur nors .... Labai noriu išbandyti "lietučio baseiną", nors Ojukas jau matyt per didelė, bet gal dar bus smagu?


Kol kas iš darbo parsitempiau "supjaustyto" popieriaus - šienelio:)
 Karpėm, minkėm, trypėm o po to šlavėm. Bet galima ir rimčiau. http://pebblesandplaytime.wordpress.com/2011/09/23/playing-in-the-headlines/#comment-10
Jan 7, 2012

Spalvoti kamuoliukų takeliai

Kamuoliukai, dažai, polierius ir puodas, arba bet kas ką galima rankomis laikyti už šonų ir sukti.  Kamuoliukai sunkesni (neplastikiniai), kad lengvai palenkus riedėtų iš vieno šono į kitą.   Pirmą kartą išbandėm, kai Ojukui buvo pusantrų metukų menų terapijos centre, bet info apie tai yra visur:) Pvz. Play create exlore:)  Mes naudojom torto dėžės dangtį:) Galima mirkyti kamuoliuką dažuose, ir žvėjoti su šaukštu, galima tiesiog dažų "balutę" tėkšti į vidų. (Dažai kartu su kamuoliais "bėgioja":)


Jan 2, 2012

Vandens karoliai

Mes Kalėdų senio prašėm vienos labai keistos dovanos :). Labai apsidžiaugėm kuomet iš Danijos pas mus atkeliavo spalvoti maišeliai vandes karolių žirniukų. (http://waterbeads.net/) Išsipūčiantys vandens "žirniukai" naudojami dekoruoti pamerktas gėles.

Nežinau ar jų yra pirkti Lietuvoje. Bent jau internetu lietuvių kalba nieko nepavyko rasti. Jeigu mamos sodininkės atsilieptų būtų įdomu sužinoti kur jų yra.

Principas paprastas, per naktį mažo žirniuko dydžio granulės nuo vandens virsta spalvotais žėlė konsistencijos kamuoliukais, kurie maloniai slidūs ir smagūs. Tiesą pasakius šokinėja, kaip tikri kamuoliukai.

Kadangi bandėm pirmą kartą, po žiupsnelį paėmėm kiekvienos spalvos. Rezultatas - stiklainis smagių spalvotų karoliukų žaidimui vandenyje. Likusius saugom dideliam reikalui:) Vandens karoliukų šviesos žaidimui. Smagus reikalas, ir kuo jų daugiau įmerkti rankeles tuo smagiau.