Dec 8, 2012

Eglutės repeticija :)

(Mama Nijolė)

Nekantriai belaukdamos Kalėdų pradėjome ieškinėtis interneto platybėse , ką galėtume pasigaminti savomis rankelėmis tokio kalėdiško, netradiciško. Na ir užkliuvo mamytei eglutė iš  senų laikraščių, žurnalų skiautelių, o tokios ,,makaulatūros" tikrai turime kiekvienas ir toli išekoti nereikia, nieko specilaliai pirkti nereikia. Todėl mamytė gerokai keletą vakarų pasidarbavo , kol prikarpė  didesnių ir mažesnių trikampėlių. 

Vėliavėlės stovelį turėjome jau iš anksčiau, nuo  tų laikų, kai mamytė dirbo dar mokyloje.  Tai mums beliko vienas malonumas, sunerti  mamytės sukarpytus tirkampėlius ant stovelio.    Truputį buvo  problemėlių perveriant storesnius žurnalų lapelius,  atrandant lapelio viduriuką, bet su mamytės pagalba   visis darbeliai ėjosi gan sklandžiai. 

Teko ir pasipykti su sesute , kurios eilė nerti lapelį. ir pasiaiškinti su mamyte- kurio dydžio lapelis labiua tiktų.... Taigi ,amanu begaminant eglutę ne tik turėjome smagų laiką keliais vis ilgėjančiais žiemos vakarais, bet ir pažinome trikampio formą, išmokome surasti trikampio  centrą (sąlyginai), išmokome formų- didelis, mažas, didesnis, mažesnis....

1 comment:

  1. Kokia graži eglutė!!! Gražu žiūrėti, kaip kruopščiai ir atsakingai mažieji dirba. :)

    ReplyDelete

Neuždaryk nepasisveikinęs - palik komentara:)