Nov 30, 2011

Namukas ir Youtube teatras

Mano Ojukas susirgo:( Namie su tėčiu jau 3 diena. Vakar jie surentė  "namuką" iš skalbinių džiovyklos.Vakare mes jį dar "pagražinom" ir įsitaisėm ten valgyti košę su cinamonu. Susodinom visus žaislus ir žiūrėjom Ojuko megstamus spektaklių anonsus per Youtube:)

         Daktaras Dolitlis - Teatras LelėVėliau per visą butą dėliojom "Geltonų plutų kelią" kuris pas mus irgi ant "bangos":)


Nov 27, 2011

Fėjų stiklainiai Kažkada sužavėta  Vaikų kambario blogo apie kitokį savaitgalį ieškojau, kaip pasigaminti šviečiančius stiklainius. Paprasta, nors ir nelabai saugu:) Chemija yra chemija. Bet taaaaaip gražu... Gražu puošti šventes, gražu puošti lauką. Tiesa šviečia ribotą laiką. Gal tik dieną...bet Kalėdoms užteks:)

Tigeris parduoda  šviečiančius (neoninius) pagaliukus. Nukirpau abu galus (lengviau išbėga skystis), ir išpyliau į stiklainį.Daugiau apie tai yra daug kur. Pvz: http://www.intimateweddings.com/blog/diy-glow-jars-tutorial/


Nov 24, 2011

Dantukai

Turim mes bėdą su vienu dantuku. Tokie maži o jau turim... Pirmam "dėdei" Ojukas niekaip neparodė, todėl ėjom pas "tetą". Tetą radom Skraidentoj . Aplinka labai gerai nuteikė, ir sėdint ant kėdės (su mama) Aviuką Šoną beveik panosėj įjungė. Tai viską viską parodė:)
Nov 22, 2011

Dažai maišelyje

Dar vienas užsiėmimas kuriam mes jau pavėlavom. Ojukas labaaaai veržėsi pilti dažus į maišelį, bet maišelį užrakinus nusivylė jog dabar lieka tik "pirštu vedžioti'' visiškoje izoliacijoje :( Parakinėjom uždarytą maišelį ir palikom.. dar bandžiau sudominti šviesos žaidimu.. bet irgi ne:)

Išvada visi šito žaidimo malonumai - mažesniems vaikams.O žaisti galima daug ką. Piešti, rašyti, ieškoti po dažų maišeliu padėtų paveikslėlių, dėti ant lango arba ant šviesos stalo... Reikės kitą kartą pabandyti didesniais gabaritais:)

http://strongstart.blogspot.com/2011/11/non-messy-cooperative-painting.html


http://no1hasmorefun.blogspot.com/search/label/Babies%2FToddlers


                                      

Nov 21, 2011

Piešiam žaislus

Ne dėl reklamos, o dėl patogumo:) Plaunami žaislai::) Musų - Tigeris , bet turi ir kitos vaikiškų prekių parduotuvės
http://www.tigershop.lt/vaikams/aislai/spalvinimo_rinkinys_1700561.html

Ojukas dažė tikrais dažais vient tam, kad vėliau galėtu plaaaauti :) 
Nov 19, 2011

Žirklės ir linijos

Ojukas išmoko saugiai kirpti ir laikyti žirkles darželyje. Šiandiena karpo linijas, nors ir visai nepataikom, bet vis prašo  ir prašo, kad nupieščiau ką kirpti.

Linijas galima nupiešti arba atspauzdinti pvz.

 http://www.kidslearningstation.com/fine-motor-skills/scissor-skills.asp

Pirštukų vaidyba


darželio Ojukas parsinešė kartoninį paršiuką. Labai patiko mauti ant pirštuko. Iš kartono galima iškirpti betką, o piršto galas - nosis:)

 Mes dar radom kitą mintį, pirštukai - kojos:)

http://downwithclutter.blogspot.com/2009/03/two-words-cardboard-robots.html 


 Tai piešėm visą pasaką mešką, vilką ir paršiukus:)

Galima ir kitaip:)


Nov 17, 2011

Lašai eglutei

Mes jau pradėjom Kalėdinių žaisliukų sezoną. Modelinas, dažai  ir siūlai... ir kas tik nori:) Ojukas labai laukia kada galės papuošti:)Nov 14, 2011

Slurlis murlis nieko rimto

Košė, vanduo, miltai ir dažai -  didi atgaiva vaiko sielai:) Va kaip poetiškai nuskambėjo:)
Nesuprasim mes suaugę šito vaikiško kulinarinio malonumo... o jiems taaaaip smagu:)